Firma Z.U.H „HYDRAULIK” B. Mikołajczak powstała w roku 1992. Zajmujemy się działalnością usługową w zakresie instalacji sieci sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych takich jak budowa dróg, domów wielorodzinnych, hipermarketów czy obiektów przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie oraz wszystkie niezbędne uprawnienia, potrzebne do realizacji dużych przedsięwzięć.

Prowadzimy liczne inwestycje budowlane na terenie całej Polski, m.in. w Pile, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku oraz Słupsku. W naszym dorobku znajduje się już blisko 500 zrealizowanych inwestycji, w tym udział w budowie pasa startowego na lotnisku w Bydgoszczy i w Poznaniu (Lotnisko Ławica), czy obwodnicy Wyrzyska, Żyrardowa, Czarnkowa oraz wielu obiektów komercyjnych.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych robót i sprawną organizację pracy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz bogaty park maszynowy: koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe, zagęszczarki, skoczki, agregaty. W swojej działalności kierujemy się dbałością o wysoką jakość realizowanych inwestycji i najwyższe standardy wykonania. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią wśród naszych klientów.

Wysoka wartość usług dostarczanych przez naszą firmę, a także zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych Klientów to nasze priorytety!